About support

About support

Умови надання послуг

Вітаємо у Facebook!

Facebook створює технології та послуги, які дають змогу людям підтримувати зв’язок між собою, створювати спільноти й розвивати бізнес. Ці Умови регулюють ваше використання Facebook, Messenger, а також інших продуктів, функцій, додатків, послуг, технологій і програмного забезпечення, які ми пропонуємо (Продукти Facebook або Продукти), окрім випадків, коли ми прямо заявляємо, що застосовуються окремі умови, які відрізняються від цих. Ці Продукти надає вам компанія Facebook, Inc.

Ми не стягуємо плату за використання Facebook або інших продуктів і послуг, на які поширюються ці Умови. Натомість компанії та організації платять нам, щоб показувати вам рекламу своїх товарів і послуг. Використовуючи наші Продукти, ви погоджуєтеся, що ми можемо показувати вам рекламні оголошення, які, на нашу думку, будуть актуальними для вас і відповідатимуть вашим інтересам. Ми використовуємо ваші особисті дані, щоб визначити, які рекламні оголошення вам показувати.

Ми не продаємо ваші особисті дані рекламодавцям і не ділимось інформацією, яка безпосередньо ідентифікує вас (наприклад, вашим ім’ям, адресою електронної пошти або іншою контактною інформацією), з рекламодавцями, якщо ви не надасте нам спеціального дозволу. Натомість рекламодавці можуть розповісти нам про бажану аудиторію для своїх оголошень, і ми показуємо ці оголошення людям, які можуть ними зацікавитися. Ми надаємо рекламодавцям звіти про ефективність рекламних оголошень, які допомагають зрозуміти, як люди взаємодіють із їхнім контентом. Докладніше див. нижче в розділі 2.

Наша Політика щодо даних пояснює, яким чином ми збираємо й використовуємо ваші особисті дані, щоб визначити, які рекламні оголошення ви будете бачити, і надати вам усі інші послуги, які описані нижче. Ви також можете будь-коли відкрити налаштування та змінити ті, що стосуються конфіденційності та того, як ми використовуємо ваші дані.Source: www.facebook.com


Добавить комментарий